30 Mart 2012 Cuma

kuragehimekuragehime mangasına başladım birkaç gün önce.amarlardan biri olduğum kanısına vardım.harika bir manga.oldukça komik,biraz hüzünlü,biraz da romantik.animesine de yakın zamanda başlayacağım.

konusundan bahsedersem, aynı evi paylaşan otaku bayanların hayatı.kendilerini amarlar olarak adlandırırlar.tikilerden nefret ederler.

baş karakter Kurashita Tsukimi adlı bu kızdır . kendimi ona çokça benzettim bu arada.baş karakterimiz deniz anasına karşı özel bir ilgi beslemektedir [otaku :) ].kendini ne zaman bunalımlı,kederli hissetse kurara adlı deniz anasını görmek ister.yine böyle kederli günlerinden birini yaşarken kurara yı görmeye gider.kurara yı tehlikede görüp kendince kurtarma operasyonunu gerçekleştirirken tiki bir kızın da yardımıyla kurara yı kurtarır.tiki kız o gece onun odasında kalır.eve tiki bir kızı soktuğu için zaten yeterince tedirginken bir de kızın aslında erkek olduğunu öğrenir.bu kişinin adı kuranosuke dir. ve ikisi arasında gelişen ilişki çevresinde şekillenir konu.


kuranosuke nin iki hali


bence bu haliyle de çok tatlı .


mangasının ingilizcesi için mangafox
mangasının türkçe çevirisi için elma kurdu

animesinin türkçe fansubu için de kickapoofansub adreslerini vereyim.F.M.A. ten ...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder